„ Kúsok Ríma v svojej záhrade majú iba ozajstní imperátori.“

 Vaša záhrada je vašou pýchou a je hneď prvá z vecí, ktorú si všimnú vaši susedia a priatelia. Je to zrkadlo svojho majiteľa a napovie viac, než tisíc vašich slov.

Jedným z riešení pri rozhodovaní je vyložiť si záhradu granitom. Vyniká nezvyčajnou krásou a spĺňa podmienky aj tých najnáročnejších domácich pánov. Má to len jeden háčik - kde naň vziať a nekradnúť? Predajcovia granitu však na jednu vec zabudli. Popri vysokej kvalite aj na priateľnú cenu.

,,Na Slovensku nie je veľa a dobre opracovateľných, vysoko kvalitných prírodných kameňov, použiteľných v exteriéroch a taký materiál ako granit, je možné zaobstarať len dovozom, preto sa z hľadiska ceny zaraďuje medzi luxusné produkty, ,, vysvetľuje situáciu Kristián Jakab zo spoločnosti Barabáš Slovensko.

,,Stále viac ľudí však túži po nezvyčajnom-granitovom vzhľade. Riešením práve pre nich je náš nový unikátny produkt Granitová dlažba Perfetto Navona. Má vzhľad granitu, vlastnosti a výhody dlažobného kameňa a to všetko za štvrtinovú cenu, ,, dodáva riaditeľ Jakab, ktorého spoločnosť je výhradným dovozcom tohto produktu na Slovensku.

Spoločnosť Barabáš Slovensko s.r.o. sa zameriava na nové možnosti dizajnu exteriérov so zameraním na nové  technológie, ktoré dokážu byť vzhľadom a cenou dostupnejšie širšiemu spektru zákazníkov.

Granitová dlažba Perfetto Navona dostal svoj názov podľa svojho vzhľadu. Piaza Navona je jedno z najznámejších rímskych námestí, ktoré ľudí láka predovšetkým svojou originálnou granitovou dlažbou. Pri našich produktoch nie sme zvyknutí uspokojiť sa s čímkoľvek a produkt, ktorý chceme predstaviť je doteraz najkvalitnejšia simulácia granitu.

Skvelý pocit domova nestojí iba na dobre pokosenej záhrade, nádhernom dome, či modernom aute. Vyšperkovať svoj trávnik vám do života vnesie celkom nový pohľad na domov. Vždy, keď sa z práce prejdete domov po svojej novej dlažbe budete mať pocit, akoby aj vy ste mali kúsok rímskeho námestia u seba doma.

Prečo práve dlažba v štýle granitu? Vaše nohy a tiež kolesá vášho auta docenia vysokú kvalitu materiálu, ktorý sa nešmýka a v zime nezamŕza.  Rozhodne je to o celých 50 percent lacnejšie, než originálny granit. Určite v tom všetkom hľadáte háčik, no prekvapíme vás. Pri nízkej cene a vynikajúcich atribútoch tiež prvotriedne vyzerá. Dnes je čas mať všetky pre, márne hľadať proti a mať na svojej záhrade kúsok Ríma.

Granitová dlažba Perfetto Navona je výhodnou kombináciou imitácie granitu vo forme zámkovej dlažby, ktorej cena je prijateľná pre každého, kto si rekonštruuje  či stavia záhradu, chodník, prístupovú cestu, alebo terasu.

Text: Daniela Belešová

Foto: Rethro

Odkaz na článok nájdete tu: https://issuu.com/linia_harmonia/docs/linia_7/55