Granitová dlažba – nové vízie elegancie

Granitová dlažba – nové vízie elegancie

Vaša záhrada je vašou pýchou a je hneď prvá z vecí, ktorú si všimnú vaši susedia a priatelia. Je to zrkadlo svojho majiteľa a napovie viac, než tisíc vašich slov.

Jedným z riešení pri rozhodovaní je vyložiť si záhradu granitom. Vyniká nezvyčajnou krásou a spĺňa podmienky aj tých najnáročnejších domácich pánov. Má to len jeden háčik - kde naň vziať a nekradnúť? Predajcovia granitu však na jednu vec zabudli. Popri vysokej kvalite aj na priateľnú cenu.


Nové vízie elegancie – granitová dlažba

Nové vízie elegancie – granitová dlažba

Záhrada je jednou z prvých vecí, ktorú si všimnú vaši susedia a priatelia. Je zrkadlom svojho majiteľa a napovie viac než tisíc slov. 

Rovnako dôležitá je prístupová cesta k domu, dobre pokosený trávnik a takmer žiadna záhrada sa dnes nezaobíde bez vonkajšej terasy. Tá podstatne rozširuje obytný priestor domu a najmä počas letných mesiacov sa stáva vyhľadávaným miestom odpočinku, miestom, kde si vychutnáte šálku kávy alebo posedenie s priateľmi.


Záhradné stavby z Tehlového kameňa

Záhradné stavby z Tehlového kameňa

Opäť je tu obdobie teplých večerov, ktoré nejeden z nás rád trávi príjemným posedením na záhrade či grilovaním.

Cez leto sa rodinný aj spoločenský život sťahuje do záhradných altánkov a ku krbom. Pri plánovaní záhradných stavieb, ako sú vonkajšie kuchyne, sa chcú ľudia často odlíšiť od susedov a zároveň vkusne upraviť okolie svojho obydlia. Samostatná vonkajšia kuchyňa má hneď niekoľko výhod.


Ako vytvoriť čarovnú atmosféru v okolí domu

Ako vytvoriť čarovnú atmosféru v okolí domu

„Zamilovala som si ho na prvý pohľad. Vyžaroval ušľachtilú krásu, príjemnú náladu a zároveň niečo tajomné z čias minulých. Učarila mi jeho farebnosť a premenlivosť. Viackrát som si ho prezrela a vždy mi ukázal novú tvár. Hodí sa aj k môjmu domu. Je krásny zaliaty slnkom i po letnom daždi. Moji hostia si ho závistlivo obzerajú, rodina si ho užíva a každému, kto sa opýta, čo je to za „tehlu", odpoviem, nie je to tehla, ale niečo úplne iné, je to Tehlový kameň."